Zmarszczki

Zmarszczki

Pierwsze objawy starzenia są już widoczne na Twojej skórze? To nie koniec świata, poradzimy sobie z tym za pomocą zabiegów w naszym salonie!

W walce ze zmarszczkami polecamy zabiegi:

  • plazmafrax,
  • hialurofrax,
  • mezoterapia mikroigłowa,
  • liporadiologia.

Na początek proponujemy zabieg maszyną Plazmafrax. Poprzez wykorzystanie prądów zmiennych Twoja skóra będzie odżywiona, bardziej napięta i elastyczna. Wskutek większej produkcji kolagenu zmarszczki w wyraźny sposób zostaną spłycone.

Doskonałym dopełnieniem tego zabiegu będzie zabieg laserem Hialurofrax. Przy jego pomocy substancje odżywcze wnikają w głąb skóry odbudowując ją od środka. Twoja twarz odzyska zdrowy wygląd, a Ty znowu poczujesz się młodo.

Skuteczną metodą walki ze zmarszczkami jest też mezoterapia mikroigłowa. Zabieg, za pomocą drobnych nakłuć, pobudza komórki naskórka do większej produkcji kolagenu i elastyny. Skóra przygotowana jest do przyjęcia większej dawki substancji odżywczych.

Ze zmarszczkami poradzi sobie też liporadiologia. W przypadku zabiegów na twarz wykorzystywane jest głównie światło czerwone LED, które wnika w głąb skóry pobudzając produkcję kolagenu, elastyny, glikozaminy i glikoprotein, co sprawia, że efekty starzenia są znacznie mniej widoczne. Dzięki poprawie krążenia likwiduje tzw. „worki” pod oczami.