Modelowanie Skojarzone

Modelowanie Skojarzone

Twoja sylwetka Cię nie zachwyca, masz problem z dopasowaniem ubrań, a lato coraz bliżej? Dobrze znamy Twój problem. Opracowaliśmy idealne rozwiązanie, ponieważ na codzień pracujemy z kobietami, takimi jak Ty!

Zobacz, która z sytuacji jest Ci najbliższa

  • Chcesz poczuć się lepiej w swoim ciele, podnieść swoją samoocenę i pewność?
  • Liczysz na ten uśmiech zazdrości na twarzach koleżanek, gdy udowodnisz im, że dałaś radę schudnąć?
  • Czekasz by partner z pożądaniem gonił Cię trzymając różę w zębach (no dobra przegięłyśmy, ale mogłoby być fajnie ;))
  • Chcesz zrzucić zimowe fałdki, ale w Twoim wieku jest to już trudne?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, zobacz wideo

Aleksandra Piłat o Modelowaniu Skojarzonym

Jedna metamorfoza wyraża więcej niż 1000 słów. Poznaj Weronikę

7444638-0-Weronika-Inna-JA-8

Który z pakietów jest Ci najbliższy?*

 Nazwa pakietu Zabiegi i ich ilość Uda i pośladki Płaski brzuch   Pełny pakiet
Standard 5 zabiegów Liporadiologia Vinci
i 5 zabiegów Karboksyterapia Mesalyse
1650 zł
1150 zł
1400 zł
1000 zł
3050 zł
2000 zł
Premium 10 zabiegów Liporadiologia Vinci
i 10 zabiegów Karboksyterapia Mesalyse
2900 zł
2100 zł
2450 zł
1800 zł
5350 zł
3300 zł

Walentynkowa obniżka cen pakietów obowiązuje tylko przy rezerwacji terminu do 28.02.2017 r.

Liporadiologia VINCI to największa rewolucja w dziedzinie zabiegów antycellulitowych, modelujących, wyszczuplajacych i liftingujących. Pięć technologii pracujących jednocześnie podczas zabiegu, by ujędrnić skórę i zredukować tkankę tłuszczową.

Karboksyterapia to metoda polegająca na wprowadzaniu podskórnie medycznego CO2, a więc dwutlenku węgla w kontrolowanej dawce. Została stworzona we Francji i jest skutecznie wykorzystywana w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej czy dermatologii. Jej celem jest poprawa jakości i wyglądu skóry – niszczy złogi tłuszczowe, usprawnia krążenie i opóźnia proces starzenia. To obecnie najpopularniejszy zabieg. Hit 2017 roku. Sekret gwiazd Hollywood, który teraz jest na wyciągnięcie ręki.

Chcesz coś zmienić? Poznaj opinie o zabiegach

Metamorfoza Weroniki to nie przypadek. Opinie naszych klientek mówią same za siebie.

Zabieg jakiemu się poddałam nosi nazwę LIPORADIOLOGIA. Nazwa sama nic nie mówi i nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Okazało się, że zabieg był mega relaksujący i przyjemny. Robiony był na dwie partie ciała: brzuch i uda. Polegał na masowaniu tych części ciała głowicą, która: wytwarzała fale radiowe i podczerwień rozbijające tkankę tłuszczową, zasysała skórę jak odkurzacz : ) Zabieg stosowany jest w celu redukcji tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu, zagęszczenia tkanki łącznej i wygładzeniu powierzchni skóry. Mój brzuch i uda są teraz jak pupcia niemowlaczka! Kolejna wizyta za tydzień! Nie mogę się doczekać! Gorąco polecam ten zabieg. Naprawdę warto.
~ Aleksandra Kuszewska

Świetnie się mną zaopiekowano! Czułam się bardzo  ważna, dopieszczona 🙂 Dziękuję za cudowną atmosferę – niesamowity relaks.
Jakie miałam zabiegi? KARBOKSYTERAPIĘ polega ona na aplikacji dwutlenku węgla pod skórę w miejsca wymagające leczenia i odbudowy. 🙂 Miłe nakłuwanie, prawie usnęłam, dla mnie relaks 😉 Drugi zabieg – LIPORADIOLOGIĘ , czyli walka z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej . Dla mnie wszystkie zabiegi są rewelacyjnie odprężające 🙂 Do następnego spotkania! Pozdrawiam
~ Beata Witosławska

Jeszcze nie jesteś przekonana? Porozmawiaj z naszym kosmetologiem, który uwzględni Twój wiek, ustali potrzeby oraz dostosuje całość do uwarunkowań zdrowotnych. Dowiedz się, co będzie dla Ciebie najbardziej korzystne.