Cellulit

Cellulit

Cellulit to problem spędzający sen z kobiet niejednej kobiecie. Powstaje on wskutek niewłaściwego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej pod skórą. W naszym gabinecie poradzisz sobie z tym problemem.

W walce z nim pomogą ci następujące zabiegi:

  • lipoliza kawitacyjna,
  • liporadiologia,
  • karboksyterapia,
  • mezoterapia mikroigłowa.

Lipolizę kawitacyjną wykonamy urządzeniem Cavifast. Sprawdź w Internecie opinie o urządzeniu. Za pomocą urządzenia usunięta zostanie miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, dzięki czemu nie będziesz już borykać się z problemem cellulitu. Zmniejszą się obwody ciała

Doskonałą metodą walki z cellulitem jest też liporadiologia. Podczas zabiegu krążenie krwi zostanie pobudzone, co wpływa na stymulację komórek do regenerowania się, a mechaniczny masaż, wykonywany specjalnie przystosowaną głowicą, pomoże w rozbiciu tkanki tłuszczowej.

W pozbyciu się cellulitu pomoże Ci również wykonywana w naszym salonie karboksyterapia. Gdy zdecydujesz się na ten zabieg dwutlenek węgla wprowadzany pod skórę za pomocą igły wpłynie korzystnie na jej ukrwienie. Ostrzykiwane miejsca staną się bardziej odżywione. Produkcja kolagenu zostanie wówczas zwiększona, co sprawi, że pozbędziesz się cellulitu, a Twoja skóra będzie bardziej sprężysta.

Walcząc z cellulitem warto pomyśleć też o mezoterapii mikroigłowej. Dzięki substancjom odżywczym, które wprowadzane są w skórę za pomocą mikroigiełek, Twoja skóra odzyska dawną sprężystość i zdrowy wygląd.

Podczas pierwszej wizyty w salonie kosmetolog, za pomocą przeprowadzonego wywiadu medycznego dobierze pakiet zabiegu, który najskuteczniej pomoże ci się pozbyć twojego problemu.