CaviFast 2

CaviFast 2

Cavi Fast 2 – Przełom w Twoim odchudzaniu

Zapomnij o męczących ćwiczeniach, drakońskiej diecie czy – co gorsza – operacji plastycznej. Przed Tobą rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu w końcu pozbędziesz się niechcianego tłuszczu. Z przyjemnością przedstawiamy Ci Cavi Fast 2.

Czym jest Cavi Fast 2?

Cavifast 2 to niezwykle nowoczesne urządzenie o klasie medycznej służące do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowania sylwetki. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi oraz certyfikacją medyczną IIB.

Jak działa Cavi Fast 2?

Wytworzona  pomocą fali energia zmienia polaryzację błony komórkowej, powodując uszkodzenie i pękanie komórki tłuszczowej. Uwolniony tłuszcz zostaje przeniesiony przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, w której to ulega rozkładowi, a następnie – wydaleniu. W ten sposób skutecznie pozbędziesz się tłuszczu z takich miejsc jak: brzuch, uda, ramiona, pośladki, talia czy biodra.

Funkcje, które przyczyniają się do innowacyjnego działania Cavi Fast 2 to:

Automatyczna kalibracja – to funkcja gwarantująca pożądane efekty. Podczas całego zabiegu dba o kontrolę i utrzymanie stałego, wysokiego poziomu mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości zapewniają głębokie przenikanie wgłąb tkanki tłuszczowej – nawet do 5 centymetrów!

Bio impedancja – polega na precyzyjnym badaniu składu ciała (m.in. zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, wody, masy kości). Jest zdecydowanie skuteczniejszą opcją od klasycznego centymetra. Pomiar dokonywany jest przed i po serii zabiegów. Ukazuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej przedstawione w procentach.

Dlaczego powinnaś zdecydować się na Cavi Fast 2 w naszym gabinecie?

  • Cavi Fast to efektywna alternatywa dla operacji plastycznej,
  • nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji,
  • zabiegi nie wymagają rekonwalescencji, a Ty wracasz do swoich codziennych zajęć od razu,
  • nie odczuwasz żadnego bólu po zabiegu ani w jego trakcie,
  • nie martw się – powierzchnia Twojej skóry w dalszym ciągu jest niezniszczona.

 

Odzyskaj pewność siebie

A jeśli możesz to zrobić w całkowicie bezpieczny, nowoczesny i szybki sposób niewymagający wysiłku fizycznego i psychicznego – to nie ma się nad czym zastanawiać. Cavi Fast 2 odmienił życie wielu kobiet. A my z chęcią przyczynimy się do zmiany Twojego!

Umów się na wizytę w naszym gabinecie i zacznij od realizacji Nowej Siebie już teraz.